Utešni gol Ninkovića, novi poraz Sidneja

subota 17.03.2018.
15:55

Sidnej je doživeo drugi poraz u nizu, jedini gol za domaće postigao je Miloš Ninković.

Epa/Dan Himbrechts

Fudbaler Sidneja, Miloš Ninković, postigao je danas jedini gol za svoj tim u porazu od Brizbejna od 1:2.

Sidnej je nakon ovog poraza i dalje prvi, biće na toj poziciji sigurno i u naredna dva kola jer ima 5 bodova viška u odnosu na Njukasl džetse koji su ih pobedili u prethodnom kolu.

Gosti su poveli u 9. minutu preko Mekkaja, da bi Peper u 18. minutu povisio na 0:2.

Domaći se na kraju nisu oporavili od početnog šoka, iako su uspeli da smanje rezultat na vreme, u 59. minutu. Na asistenciju Bujsa, Miloš Ninković sa par metara glavom smanjuje na 1:2, ali je to bilo sve što je ova ekipa uspela da uradi do kraja meča.