"Uspavanka" u Milanu, "Rosoneri" besneli na poluvremenu!

nedelja 09.12.2018.
22:29

Milan je u okviru 15. kola Serije A dočekao torinske "Bikove".

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana ugostili su Torino u 15. kolu, a meč na "San Siru" završen je najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

U prvih 20ak minuta, dve dobre šane za goste. Najpre je već u petom minutu odlično šutirao Jago Falke, ali je Donaruma izvrsnom intervencijom sačuvao mrežu i poslao loptu u korner.

Nekih 10ak minuta kasnije, nova šansa za "Bikove", Beloti je pokupio centaršut Rinkona i poslao loptu tik preko gola Milana.

A onda, u sudijskoj nadoknadi vremena, činilo se da je jedan od defanzivaca Torina igrao rukom u svom kaznenom prostoru nakon udarca Iguaina, sudija Orsato odlučuje da se konsultuje sa kolegama iz VAR sobe i na kraju donosi odluku da ne svira jedanaesterac u korist "Rosonera", što je zaprepastilo domaće fudbalere.

U nastavku pogledajte taj detalj, pa i sami procenite da li je Milan oštećen.

Otišlo se na odmor, Milan nešto bolji u nastavku, ali promene rezultata nije bilo.

"Rosoneri" ostaju četvrti sa 26 bodova, jednim više od petoplasiranog Lacija, dok je Torino šesti sa 22 boda.

16 Komentara

MottiYazata
Monday, 10.12.2018
11:13

Zaboravio sam da napisem da je Kutrone prebio partiju i da klincu treba dati apsolutno svaku mogucu podrsku. Momak se svojski trudi, pokusava, leti po terenu, svugde ga ima. Promasio sansu? Desava se. Ne moze stalno da pogadja, mlad je, tek treba ime da stekne u potpunosti, i veci su promasivali u naponu snage i forme a kamoli kad su imali 20 godina. Malog treba cuvati kao oci u glavi jer kad vec ne mozemo da imamo Mandzukica, ne smemo ispustiti iz ruku igraca koji ce za 3-4 godine biti njegova dostojna zamena a za 7-8 za klasu veci igrac od Maria. Onim suzama i izvinjenjem, iako po meni nema za sta da se izvinjava, me je kupio do kraja karijere, pa makar vise nijedan gol ne dao.

Paris Saint Germain
11:13

i? to je taj veliki i strasni milan? daj bre deco gledajte pravi fudbal a ne ove propale velikane. FK ISTORIJA

Jagger86
10:20

Milan ima ogroooomnu sreću zato što trenutno ostali kiksiraju previše , ali umesto da se to iskoristi u predhodna tri kola , dva puta su remizirali i prosuli četiri boda bezveze. Ali dobro, šta je tu je .

JC\'90
09:49

Dovedite Nandeza iz Boke.

Vlado rosonero
00:56

Iguain do sad nije ni primaci onome igracu iz juvea. Nadam se da ce proraditi. Ovo je zasad lose. Forza Milan!

Merseysade Red
09:44

Ima nesto u tome da je lakse igrat sa boljim saigracima, ako se slazete... A ima nesto i u tome sto je ovakav milan četvrti...

MottiYazata
11:05

Da je dosao i njihov vezni red, mozda bi i bio isti. Sinoc nije bio na nivou, on i Suso kao da igraju jedan protiv drugog, ali verujem da ce se ispeglati sve.

NOTHING ELSE MATTERS
Sunday, 09.12.2018
23:59

Ne kazem da nije bio penal, ali, ovo ste samo vi videli (podrazumeva se da sam i ja Hahaha), nijedna nasa stranica i nijedan drugi portal to nisu zapazili:-D Sta vise da se kaze, kad ti pokleknes vec na prvoj od pet-sest malih prepreka, budi siguran da ces verovatno i na prvoj sledecoj i na jos nekoliko posle...

MottiYazata
23:50

Kad ovako igraju svakih 15 minuta po 5 minuta dođe mi da ih gađam nečim, samo mi žao monitora. Kad mrtvi Torino ne možemo da dobijemo... Hakan 137% van forme, Kastiljeho dobar, gospodari svemira Abate i Zapata odlični (spavaš li mirno, Alesio Romanjoli?!), Kalabrija dobar, Bakajoko i Kesi dobri, a ostali povuci - potegni. Inače, dozvoljeno je napraviti sve tri izmene 😊 Malo se plašim sad pred Grčku, al dobro, idemo dalje. FM!!!