09:35

Ipak, ovo nije vest koja bi obradovala navijače Partizana.

Epa/Andrej Cukic

Nekadašnja nada Partizana, Miralem Sulejmani, danas je igrač sa velikim evropskim iskustvom.

Član je Jang bojsa koji ove sezone igra odlično, što se potvrdilo i juče u prvenstvenoj utakmici u Švajcarskoj protiv Siona, kada su Sulejmani i drugovi deklasirali goste sa 5:1.

Sulejmani je najpre u 10. minutu ''načeo'' rivala svojim prvim golom, a drugi put se u listu strelaca upisao u drugom poluvremenu iz jedanaesterca.

Ali, za razliku od nekih ranijih njegovih golova, ova Sulejmanijeva odlična forma sada može da zabrine navijače Partizana, s obzirom da će za dvadesetak dana Jang bojsi gostovati u Humskoj, u meču petog kola Lige Evrope.

Sulejmani će tada, svakako, biti veliki adut Švajcaraca u duelu sa klubom koji mu je ostao u srcu...