Umalo da ni 6:1 ne bude dovoljno...

• 05. jun 2012.

• 17:58

Nesvakidašnji duel odigrale su danas mlade reprezentacije Danske i Makedonije, rivali Srbije u kvalifikacijama za EP.

Danska je na svom terenu osvojila očekivane bodove i na čelu tabele stigla selekciju Srbije, koja večeras igra protiv Farskih Ostrva, međutim razvoj događaja u duelu protiv Makedonije privukao je posebnu pažnju.

Naime, domaća selekcija je posle prvih 45 minuta vodila sa 5:1, da bi početkom drugog golom Larsena u 55. minutu prednost uvećala na 6:1!

Izgledalo je da Makedoncima preti prava blamaža, međutim, umesto toga, umalo da gosti izbegnu poraz. Kako se meč bližio kraju, Makedonci su postizali gol za golom i u 88. minutu Fazli je smanjio na 6:5.

Ipak, u preostalih nekoliko minuta do kraja meča, gosti nisu uspeli da dođu do senzacionalnog remija. Ostalo je na kraju - 6:5 za Dansku.