ponedeljak 18.03.2019.
13:28

Sporni baner se mogao videti u revanš meču Lige šampiona.

EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Bajern Minhen je završio takmičenje u Evropi prošle srede, verovatno ranije nego što su očekivali i želeli.

"Bavarce" je sprečio engleski Liverpul sjajnom pobedo od 3:1 na "Alianc" areni, međutim nemački klub će trpeti i dodatne posledice.

Pored bolne eliminacije protiv kluba iz Minhena je podneta tužba zbog kontroverznog transparenta iza jednog od golova.

Na baneru je bila ispisana uvredljiva poruka ka UEFA organizaciji i uvođenju VAR-a u eliminacioni deo evropskog takmičenja.

Video tehnologija koja je uvedena kako bi pomogla sudijama na terenu, za sada se susreće sa negativnim kritikama zbog mnogih spekulativnih odluka.

Italija je već najavila menjanje koncepta primene VAR-a, videćemo da li će i UEFA pratiti trendove sa "Čizme".