Izvor: Beta

Jup Hajnkes u problemu.

EPA-EFE/STRINGER

Fudbaler Bajern Minhena Tomas Miler odsustvovaće oko tri nedelje sa terena pošto je povredio desni butni mišić, saopštili su danas Bavarci.

Miler je povredu doživeo u utakmici protiv Hamburga proteklog vikenda, koju su Bavarci dobili sa 1:0.

On je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a povreredio se u 52. minutu kada je asistirao Korentanu Tolisu kod gola.

Miler će zbog povrede butine propustiti utakmice protiv Lajpciga u Kupu Nemačke i Bundesligi, kao i gostovanje Seltiku u Ligi šampiona, ali i derbi protiv Borusije Dortmund u prvenstvu zakazan za 4. novembar.