U19 - Portugalci i Englezi u finalu

sreda 12.07.2017.
20:41

Reprezentacije Portugalije i Engleske su se plasirale u finale Evropskog prvenstva za igrače do 19 godina.

Na Evropskom prvenstvu koje se igra u Gruziji, reprezentacije Portugalije i Engleske su se plasirale u finale.

U prvom meču Portugalci su uspeli da savladaju reprezentaciju Holandije rezultatom 1:0, jedini strelac na ovom meču bio je Fernandeš u 24. minutu.

Nešto kasnije koplja su ukrstile reprezentacije Engleske i Češke, a Englezi su uspeli da stignu do finala golom u 3. minutu nadoknade.

Jedini strelac je bio Nmeča, i to petom.