U Sarajevu daju otkaz za promašen penal!

• 26. jul 2013.

• 19:48

Fudbaleri Sarajeva obrukali su se u četvrtak i ispali iz daljeg toka kvalifikacija za LE, a ceh je dan nakon debakla platio momak koji je u 67. minutu promašio penal.

Fudbalski klub Sarajevo sinoć je ostao bez plasmana u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope nakon remija (0:0) sa Kukesijem iz Albanije koji je u prvom meču slavio sa 3:2.

Sarajevo je imalo priliku da dođe do minimalne pobede ali je penal u 68. minutu promašio napadač Alen Melunović.

Ispostavilo se da klub iz BiH nije uspeo da do kraja postigne makar jedan gol koji bi ga odveo u dalji tok kvalifikacija, pa je Melunovićev promašaj još više dobio na snazi.

Zbog svega navedenog navijači su tražili da Melunović napusti klub što se i dogodilo tokom današnjeg dana.