U Primeri remi za remijem...

• 16. septembar 2012.

• 19:58

U prva tri današnja meča četvrtog kola španske Primere pobednika nije bilo... Ostaje da se vidi da li će se u preostala dva meča do kraja večeri ovaj niz nastaviti.

Posle goleade u duelu Espanjola i Bilbaa, Granada i La Korunja su u drugom današnjem meču igrali 1:1.

Nelson Oliveira je u 41. minutu doveo goste u vođstvo, domaće je poraza spasao Floro Flores, izjednačujućim golom u 81. minutu.

Istim rezultatom završeno je i u Pamploni, gde je gostovala Majorka, ali i uz dva isključenja.

Ljorente kod domaćih i Nunjes u redovima gostiju su u 34. minutu dobili direktne crvene kartone, a na golove se čekalo do polovine drugog poluvremena.

Enrike Sola je u 69. minutu doveo Osasunu u vođstvo, ali je deset minuta kasnije Hemed obezbedio bod ekipi Majorke - 1:1.

Os 19:50h igraju Real Sosijedad i Saragosa, a od 21:30 Atletiko Madrid i Valjekano.