Autor: Beta Beta
sreda 03.04.2019.
16:35
Izvor: Beta

Trener fudbalera Fulama Skot Parker rekao je da je razoačaran zbog ispadanja iz Premijer lige, posle poraza od Votforda.

Beta/John Walton/PA via AP

Fulam je sinoć izgubio od Votforda sa 1:4 i ispao iz lige. Na poluvremenu je bilo 1:1, ali je londonski tim u drugom delu igre primio tri gola i izgubio svaku šansu za opstanak.

"Znali smo da nas čeka težak zadatak. Ali tih pet do 10 minuta kod rezultata 1:2, su u stvari prikaz naše sezone. Način kojim smo izgubili utakmicu me je najviše razočarao", rekao je Parker, preneli su britanski mediji.

Fulam je prošle sezone ušao u Premijer ligu predvođen trenerom Slavišom Jokanovićem. Klub je letos potrošio više od 100 miliona funti na pojačanja, ali nije opravdao očekivanja. Prvo je otpušten Jokanović, a posle njega i Klaudio Ranijeri, pa je Parker postavljen kao privremeni trener.

Fulam je uz Parkera izgubio svih pet utakmica, pa je pet kola pre kraja ispao iz lige.

"Veoma sam razočaran. Znam šta je pošlo naopako, ali ovo nije vreme da to otkrijem. Kada glub ispadne iz Premijer lige, znate da su u pitanju neke ozbiljne stvari", naveo je Parker.

U prošlom kolu iz Premijer lige ispao je Hadersfild.