U Fiorentini bura, zbog čega Partizanov biser ne dobija šansu?

13:46

Fiorentina ima velikih problema sa napadačima ove sezone.

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Stefano Pioli bi ubrzo mogao da dobije otkaz.

Trener Fiorentine forsira igrače kojima ne ide dobro u ovom trenutku, posebno mislimo na napad koji predvode Simeone i Pjaca.

Nisu pobedili od 30. septembra kada su savladali Atalantu sa 2:0, od tada ređaju remije i poraze, a poslednji poraz je usledio od Juventusa na svom terenu laganim rezultatom, 0:3.

Mnogi se pitaju zašto drugi fudbaleri ne dobijaju šansu usled slabijih rezultata, a Pioli pokušava da se opravda pružajući šansu igračima kojima ne ide, smatra da će doći njihovih pet minuta.

Dušan Vlahović je jedan od igrača koji čekaju svoju priliku, Srbin je igrao svega 13 minuta na ukupno 3 utakmice, nedovoljno da bi napravio nešto bitnije.

U Firenci se pitaju zašto nekadašnji fudbaler Partizana ne dobija šansu i nadaju se da će je dobiti sledeći put.