• 17:52

Od 17h na programu je veliki derbi Premijer lige na "Enfildu".

Liverpul je na svom stadionu dočekao velikog rivala, ekipu Mančester junajteda.

Važan duel za obe ekipe, "Redsi" su jedini neporažen tim u PL ove sezone, uspavani Junajted bi pobedom mogao da razuveri mnoge.

Domaćin je u prvih 45 minuta dominirao, ali se na odmor otišlo sa nerešenim rezultatom, 1:1.

Poveli su puleni Jirgena Klopa u 24. minutu, Fabinjo je poslao fantastičnu loptu pred gol "Đavola", na pravom mestu bio je Mane, koji uspeva da prihvati loptu i smesti je iza leđa Davida De Hee za 1:0.

Ipak, samo devet minuta kasnije, Junajted dolazi do izjednačenja. Lukaku je centrirao sa leve strane, Alison je ispustio loptu, ona pada na nogu Lingardu, koji je bez problema sprovodi u mrežu za 1:1.

U prvih 45 minuta potpuna dominacija domaćina, imali su 15 udaraca ka golu Junajteda, četiri u okvir gola, 61 odsto vremena loptu u svojim nogama, dok je Junajted uputio samo tri šuta ka njihovom golu, dva u okvir.