subota 06.10.2018.
19:17

Nije moglo gore po ekipu Mančester junajteda.

EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Da li ste znali da Mančester junajted nikada nije primio dva gola u prvih 10 minuta na "Old trafordu" otkako se igra Premijer liga?

Desilo se to danas, Mančester junajted gubi nakon prvog poluvremena od Njukasla sa 0:2, mogli su gosti da budu i ubedljiviji, a Murinjo nastavlja da se nervira kraj aut linije, rekli bismo da bi i on danas zaigrao samo da ne gleda svoje izabranike kako se muče.

Kenedi u 7. i Muto u 10. minutu su bili strelci za Njukasl, inače ekipu koja će se najverovatnije boriti za opstanak u Premijer ligi.