ponedeljak 30.07.2018.
15:32

Vrlo interesantna utakmica u Sjedinjenim američkim državama.

EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA

U vrlo interesantnoj utakmici Internacionalnog Kupa šampiona, fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Atletiko iz Madrida rezultatom 3:2.

Želeo je Tomas Tuhel prvu pobedu na američkoj turneji nakon dva poraza i uspeo u toj nameri.

Prednost su duplirali u 71. minutu pogotkom Muse Dijabija, ali onda je Atletiko krenuo u sve jače napade.

Takav pristup im se isplatio četiri minuta kasnije kada se Viktor Moljeho najbolje snašao u gužvi i matirao protivničkog čuvara mreže.

Izabranici Dijega Simeona uspeli su čak i da izjednače u 86. minutu nesrećnim autogolom Antoana Bernedea.

I kada su svi mislili da će se i ovaj duel završiti izvođenjem jedanaesteraca, pojavio se Virgiliju Postolaći i lepim udarcem sa distance doneo pobedu Pari Sen Žermenu u 92. minutu meča.