TSL: Novi gol Aleksića, bod za Malatju u Konji

nedelja 10.02.2019.
14:22

U okviru 21. kola turske Superlige Konjaspor je dočekao Malatjaspor.

screenshot - twitter.com

Utakmica na stadionu "Bujukšehir Beledje" u Konji okončana je bez pobednika, rezultatom 1:1 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, a duboko u sudijskoj nadoknadi je požuteo Marko Jevtović, bivši fudbaler Partizana, koji brani boje Konjaspora.

U nastavku su gosti pojačali ofanzivu uvođenjem bivšeg igrača Fulama Abubakara Kamare, a to je dalo rezultate u 74. minutu.

Idliz je pronašao Danijela Aleksića, a najbolji strelac Malatjaspora ove sezone postiže svoj deveti prvenstveni pogodak za 1:0.

Ipak, 11 minuta kasnije, penal za Konju, koji u gol pretvara iskusni makedonski internacionalac Jahović, 1:1.

Do kraja nije bilo promene rezultata, ekipe su podelile bodove, a sjajna vest je da je Aleksić postigao novi pogodak.

Malatja je četvrta na tabeli sa 34 osvojena boda, Konja je dva mesta ispod sa bodom manje.