Troa ostao sa igračem manje, pa savladao Sent Etjen

nedelja 01.10.2017.
17:19

U okviru osmog kola francuskog šampionata, Troa je slavio na svom stadionu.

Nakon 90 minuta igre, videli smo tri gola i dva crvena kartona, a domaćin je slavio sa 2:1 (1:0).

Nakon 34 minuta igre, Troa je ostao sa igračem manje, kako je Azamum zaradio direktan crveni karton.

Ipak, to domaćina nije sprečilo da samo sedam minuta kasnije dođe do prednosti, strelac je bio Pele.

Sa tim rezultatom se otišlo na poluvremen, a onda su gosti nakon osam minuta igre u nastavku iskoristili brojčanu prednost, Ernani je bio strelac za Sent Etjen u 53. minutu.

Samo četiri minuta kasnije, Troa ipak dolazi do novog vođstva, ovoga puta strelac je bi Kaui.

Gosti su pokušavali da poravnaju rezultat, ali nisu uspevali da dođu do prave šanse, a onda je brojčano stanje na terenu poravnato. Strelac izjednačujućeg gola Ernani je zaradio direktan crveni karton u 84. minutu, te je sada i Sent Etjen imao desetoricu na terenu.

U takvom stanju snaga domaćin je uspeo da odoli, te su zasluženo upisali tri boda.