Triler u Torinu, Inter ispustio pobedu!

• Autor: Boris Jovanović

• 20. oktobar 2013.

• 22:42

Iako sa igračem manje od 5. minuta, Inter okrenuo rezultat protiv Torina, ali i ispustio pobedu u nadoknadi, na kraju 3:3.

Nije moglo gore da krene po Inter, Handanović u petom minutu ruši Ćerćija, penal i crveni za Slovenca. Ćerći ipak ne uspeva da sa bele tačke prevari Kariza koji je zamenio Kovačića, ostalo je 0:0.

Međutim, Farnerud uspeva da sredinom prvog poluvremena matira rezervnog golmana Intera i da svoj tim dovede do prednosti.

Inter se nije predavao, akrobatski gol Gvarina u nadoknadi doneo je gostima izjednačenje.

U drugom poluvremenu Ćerći ponovo u glavnoj ulozi, lopta se posle njegove akcije odbila do Imobilea koji je golom zapalio "Olimpiko", 2:1.

Kratko je trajala radost Granate, Rodrigo Palasio u 55. minutu poravnava, Padeli je drugi put savladan. U 72. minutu Belfodil se oslobodio dva čuvara, Palasiju je ostao lakši deo posla, veliki preokret sa igračem manje.

Ipak, Inter nije uspeo da odnese kompletan plen, u nadoknadi vremena, posle centaršuta, Belomo uspeva da savlada Kariza koji je loše istrčao, pravi triler u Torinu, na kraju 3:3!