• Autor: Nikola Miloradović

• 04. jul 2020.

• 16:54

Gosti poveli na "Old Trafordu", a onda.

Fudbaleri Mančester junajteda su u 33. kolu dočekali ekipu Bornmuta, a nakon 45 minuta rezultat je 3:1 u korist domaće ekipe.

Interesantno, gosti su poveli, Stanislas je "prodao fintu" Megvajeru, izbio sam pred De Heu i matirao ga za 0:1.

U 29. minutu, projektil Grinvuda, Remzdejl je bio nemoćan, Junajted je poravnao.

Samo šest minuta kasnije, jedan od fudbalera Bornmuta je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, sudija Din je pokazao na kreč, a odgovornost je preuzeo Rašford.

Sjajno je šutirao, Remzdejl je pogodio stranu, ali je bio nemoćan.

A onda, sudijska nadoknada, najlepši trenutak prvog poluvremena, Entoni Marsijal je fantastično šutirao sa ivice kaznenog prostora, ponovo je golman "Trešnjica" bio potpuno nemoćan, 3:1 za ekipu Ole Gunara Solskjera.

U istom terminu je Lester dočekao Kristal Palas, ali na "King Paueru" za 45 minuta nije bilo golova.