utorak 23.06.2020.
23:10

Velike probleme je imao Totenhem danas protiv Vest Hema u derbiju Londona.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Totenhem je na svom stadionu dočekao Vest Hem u meču Premijer lige, a na kraju je slavio rezultatom 2:0 i to uz autogol gostiju.

Nismo u prvom delu meča videli nešto mnogo i od jednih i od drugih osim tvrdih duela na sredini terena, dobrih odbrana i ne tako tečnih akcija.

Možda i najbolju priliku je imao Moura kada je dobro šutirao, ali je golman gostiju dobro odbranio njegov šut. Uspeo je i Son da postigne gol u prvom minutu nadoknade, ali je zbog ofsajda taj gol poništen.

U nastavku šansa za Kejna u 59. minutu, a onda i gol u mreži Vest Hema pet minuta kasnije.

Tomaš Suček je pravi tragičar Vest Hema, uspeo je da nakon kornera sprovede loptu u svoju mrežu.

Boven je mogao da izjednači u 78. minutu kada je lopta okrznula stativu, Loris je već bio savladan. Onda nova kazna za Vest Hem.

Igrao se 82. minut, Hari Kejn je uspeo da kruniše svoj 200. nastup za Totenhem u Premijer ligi, izašao je sam ispred golmana što je za njega zicer, nije imao problem i postavio je konačnih 2:0.