• 08. april 2017.

• 15:19

Izabranici Maurisija Poketina razbili su "Stršljenove" u okviru 32. kola Premijer lige.

Totenhem steže omču -
Fudbaleri Totenhem Sparsa lako su izašli na kraj sa ekipom Votforda, te su na "Vajt Hart Lejnu" slavili sa ubedljivh 4:0 (3:0).

Mučili su se da savladaju Gomeša sve do 33. minuta, a onda je Ali pokrenuo lavinu.

On je majstorskim udarcem savladao golmana gostiju za 1:0, da bi samo šest minuta kasnije Erik Dajer, zakucao loptu u mrežu Votforda za 2:0, nakon loše intervencije odbrane.

Igrao se 44. minut, kada je na semaforu stajalo i 3:0, ovoga puta strelac je bio Korejanac Hjong Min Son.

On je odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora, Gomeš je ponovo bio nemoćan, a više o ta tri pogotka OVDE.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a nakon samo 10 minuta igre u nastavku, Sparsi povećavaju prednost.

Tripije je poslao sjajan centaršut sa desne strane na drugu stativu, tamo se našao Son, koji rutinski vara Gomeša za svoj drugi gol na meču.

Do kraja su Sparsi bez većih poteškoća zadržali prednost, mogli su i ubedljivije da slave da saveznik gostiju u 84. minutu nije bila prečka, i tako se približili Čelsiju, makar do večeras, na samo četiri boda.

Dobra vest je da je u 61. minutu na teren kroćio i Hari Kejn, koji se uspešno oporavio od povrede.