Totenhem se drži, Kejn šalje Aston Vilu u Čempionšip!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 13. mart 2016.

• 18:51

Peti uzastopni poraz Aston Vile, samo čudo može da ih spasi ispadanja u Čempionšip.

Ekipa Totenhema predvođena Harijem Kejnom danas je savladala "davljenika", ekipu Aston Vile na "Vila parku" rezultatom 0:2.

Sa dva gola danas je Hari Kejn bio svakako igrač utakmice.

Od samog starta je bilo pitanje vremena kada će gosti postići gol, reklo bi se da je stanje i više nego alarmantno u timu Remija Garda.

Kejn i Lamela su promašili nekoliko dobrih prilika, da bi hari Kejn u poslednjem minutu prvog poluvremena uspeo da postigne gol nakon sjajne solo-akcije - 1:0.

Na samom početku drugog poluvremena sve je bilo jasno, Hari Kejn je nakon asistencije fantastičnog Dele Alija uspeo da postigne i svoj drugi gol i da tako ostavi Totenhem u borbi za titulu, a da Aston Vilu pošalje korak bliže Čempionšipu.