Totenhem posustaje, Brajton isčupao bod

utorak 17.04.2018.
22:40

Ekipa Totenhema danas nije uspela da zabeleži tri boda protiv Brajtona na gostovanju.

EPA/SEAN DEMPSEY

Nakon poraza u prethodnom meču od Mančester sitija, Totenhem je pokušao da se vrati na pobednički kolosek, ali nije uspeo u današnjem meču protiv Brajtona.

Bilo je 1:1 u meču u kome nismo gledali previše šansi, ali smo videli dva gola u intervalu od dva minuta.

U prvom poluvremenu bez izrazitih šansi, najbolju je imao Son pred sam kraj, u nadoknadi vremena, golman Rajan je uspeo da odbrani ovaj udarac.

Nastavak nam je doneo izrazito uzbudljiv početak, Korejanac Son je uspeo da se probije po desnoj strani, da uposli Harija Kejna koji postiže novi gol ove sezone i ostaje u trci sa Mohamedom Salahom za najboljeg strelca Premijer lige.

Ipak, samo dva minuta kasnije Orije pravi faul u kaznenom prostoru, sudija pokazuje na belu tačku, a Paskal Gros uspeva da donese izjednačenje gostima.

Kristijan Eriksen je do kraja imao dobru šansu za Totenhem, ali nije uspeo da je iskoristi, ostalo je 1:1.