Totenhem posrće u borbi za LŠ

• 21. april 2012.

• 20:35

Fudbaleri Harija Rednapa imaće veoma težak zadatak da se nakon večerašnjeg poraza od Kvins Park Rendžersa domognu četvrte pozicije koja bi im omogućila kvalifikacije za LŠ naredne sezone.

Ekipa Totenhema sve dalje je od pozicije broj četiri. Današnji poraz od Kvins Park Rendžersa za Sparse je veliki udarac pošto se Njukastl sada nalazi tri poena ispred ekipe sa Vajt Hart Lejna.

Kvins Park Rendžersu je minimalna pobeda od (1:0) od velikog značaja pošto se tim bori za opstanak a sa tri boda iz današnjeg meča nalaze se na četiri poena iznad opasne zone.

Strelac jedinog pogotka na ovom susretu bio je Tarabt u 24. minutu a isti igrač požuteo je pred sam kraj prvog poluvremena.

Poslednjih petnaestak minuta meča ekipa Kvins Park Rendžersa igrala je sa desetoricom igrača pošto je Tarabt dobio i drugu javnu opomenu pa je poslat na tuširanje pre vremena.

Totenhem je bio dominantniji tokom čitavog meča ali to nije bilo dovoljno da se savlada golman domaće ekipe.

Ekipa Harija Rednapa sada se nalazi na petom mestu sa osvojenih 59 bodova dok četvrtoplasirani Njukastl ima tri boda više. Dodatan pritisak na Totenhem vrši i Čelsi koji nakon ovog poraza Sparsa zaostaje smo bod za njima.