Totenhem ispao iz FA kupa, Tim Krul je, ipak, doktor za penale!

Autor: Milovan Longinov
sreda 04.03.2020.
23:29

Puka bruka u Londonu!

Totenhem je ispao i iz FA kupa, pošto je večeras na Vajt Hart Lejnu posle penala, Norič slavio rezultatom 4:3!

Posle regularnih 90 minuta nije bilo pobednika, rezultat je bio 1:1, a promene nije bilo ni posle produžetaka.

U penal seriji promašili su Erik Lamela, Tod Perot i Žedson Fernandeš, pa je Norič otišao u četvrtfinale! Heroj je golman Noriča tim Krul koji je odbranio dva penala, a prethodno imao još nekoliko sjajnih intervencija.

Totenhem se opet mučio, na "Lejn" je večeras došao Norič.

Žoze Murinjo i da hoće, ne može mnogo da rotira, pošto svi znamo koliko ima problema sa povredama. Ipak, sve je dobro počelo po Totenhem, pošto je Vertongen u 13. minutu iskoristio centaršut Lo Selsa i pogodio za 1:0.

Gosti se nisu predavali i u 78. minutu, Josip Drmić je izjednačio na 1:1, uz dosta sreće i prethodno očajnu reakciju golmana Vorma.

Posle 90 minuta nije bilo pobednika, pa se otišlo u produžetke. U produžecima je ponvo zablistao golman Tim Krul, koji je maestralno zaustavio pokušaj Lo Selsa.

Ni posle 120 minuta igre nije bilo penala, pa su pobednika odlučivali penali.