Tores za pobedu Atletika, La Korunja sve bliža ispadanju

• 30. april 2015.

• 00:03

U poslednje dve večerašnje utakmice 34. kola španske Primere, pobede su ostvarili Atletiko i Elće.

Atletiko je kao gost savladao Viljareal rezultatom 1-0, i tako se dodatno učvrstio na trećem mestu na tabeli, iza Barselone i Reala.

Aktuelni šampion je trijumfovao majstorskim pogotkom Fernanda Toresa u 74. minutu. Već ste mogli da ga vidite, a ako to niste učinili, pogledajte OVDE.

U isto vreme, Elće je u borbi ''davljenika'' ubedljivo savladao La Korunju sa 4-0 i tako se značajno približio opstanku u Primeri.

Žonatas je već u šestom minutu najavio trijumf domaćina, a već u 20. bilo je 2-0, posle pogotka Lombana sa bele tačke.

Tim rezultatom je okončano prvo poluvreme, a kada je Pašalić u 54. minutu povisio na 3-0, bilo je jasno da bodovi ostaju Elćeu.

Trijumf ove ekipe je samo potvrdio Rodrigez u nadoknadi vremena.

Elće sada ima 37 bodova, a La Korunja je ostala na 29, na 18. mestu na tabeli.