"Tobdžije" torpedovale Indonežane

• Autor: Vladimir Danilović

• 14. jul 2013.

• 18:37

Arsenal je na startu pripremao savladao najbolju selekciju indonežanske lige, rezultatom 7:0.

"Tobdžije" su na samom startu priprema krenule da pucaju iz svih topova, za razliku od njihovih konkurenata, koji su doživeli poraze na prvim mečevima.

Arsenal je sa sedam golova u mreži najbolje selekcije lige Indonezije, najavio da će u novu sezonu ući punom parom.

Iako je u prvom poluvremenu postigao samo jedan gol, i to preko Tea Volkota u 19. minutu meča, u drugom poluvremenu Arsenal je sve nadoknadio.

Strelci za Arsenal su bili Akpom, dva puta Žiru, Podolski, Olson, Ajsfild, kao i već pomenuti Volkot.

"Tobdžije" nisu igrale u najjačem sastavu, ali je i to bilo dovoljno da u najboljem stilu odrade prvi meč.