To je PL, na tri utakmice - 14 golova! Lester slavio sa igračem manje, čudesna utakmica Vest Hema i Hadersfilda!

subota 16.03.2019.
17:56

Sjajni mečevi u Premijer ligi.

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Vest Hem je dočekao Hadersfild, primio tri gola, ali je na kraju pobedio.

Mark Nobl je doveo Vest Hem u prednost već u 15. minutu iz penala, ali su gosti do kraja poluvremena uspeli da preokrenu rezultat. Bakuna i Grant su preokrenuli, da bi Grant ponovo postigao gol u 65. minutu za velikih 1:3.

Bilo je to prvi put posle godinu dana da Hadersfild postigne tri gola u Premijer ligi. Nije im vredelo.

Ogbona u 75. minutu smanjuje, a Čičarito sa dva gola, u 84. i 92. minutu rešava pitanje pobednika.

Barnli je dočekao Lester koji je preuzeo Brendan Rodžers, na kraju slavlje gostiju od 1:2 iako su igrali sa igračem manje. Megajer je dobio u 4. minutu crveni karton, ali su gosti stigli do gola već u 33. minutu preko Madisona. Meknil je izjednačio, da bi Ves Morgan u 90. minutu doneo veliku pobedu Lesteru.

Bornmut je dočekao Njukasl i slavio je sa 2:1, takođe nakon preokreta.

Rondon je doveo goste u prednost u 5. minutu nadoknade prvog poluvremena, da bi King iz penala i isti igrač nakon dodavanja Solankea u 81. minutu preokrenuo rezultat.

Ipak, u 4. minutu nadoknade Riči postiže gol za konačnih 2:2.