Težak poraz Mitrovog Fulama od fenjeraša

subota 15.02.2020.
18:28

Poslednjeplasirani tim Čempionšipa slavio na "Kotidžu".

Beta/Dave Thompson/PA via AP

Fudbaleri Fulama doživeli su težak poraz na svom stadionu od poslednjeplasiranog Barnslija, gosti su slavili sa 0:3 (0:1).

Poveli su u 24. minutu sa bele tačke preko Vudroa i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Nakon šest minuta igre u nastavku Braun je povisio na 2:0.

Usledile su tri izmene Skota Parkera, pojačao je napad i vezni red i krenuo na sve ili ništa, da bi u 79. minutu Barnsli potvrdio pobedu preko Vudroa.

Najbolji strelac lige Aleksandar Mitrović je proveo svih 90 minuta na terenu, Fulam je imao i posed na svojoj strani, kao i sedam više šuteva, čak i dva više u okvir, ali je blistao golman gostiju Kolins sa osam odbrana.

Fulam je ostao treći sa 56 bodova, ali im Lids sada beži tri boda, VBA na čelu ima sedam više. Barnsli je na poslednjem mestu sa duplo manje bodova od "Kotidžera".