• Autor: Miloš Marković

• 29. februar 2012.

• 00:26

Argentinac se danas po prvi put pojavio na terenu u dresu Sitija čime je i zvanično stavljena tačka na sapunicu koja je trajala nekoliko meseci.

Naime, Karlos Tevez je u utorak odigrao svojih prvih 45 minuta i to za rezervni sastav Građana protiv Prestona.

Iako je ovaj meč bio zakazan za sredu, čelnici Mančester Sitija su odigravanje pomerili za utorak i sakrili se od očiju javnosti koja bi zasigurno preplavila trening centar da vidi Argentinca na delu.

Iako nije uspeo da se upiše u strelce, Karlos Tevez je kažu “odigrao jako dobro poluvreme i ušao u nekoliko šansi.”

U drugom poluvremenu, rezervisti Sitija su bez Teveza doživeli poraz, ukupan skor je bio 3:1 za Preston.

Inače, Argentinac je ukupno do sada postigao 52 gola na 91 utakmici u dresu Sitija, njegov učinak se neće tek tako zanemariti i nema sumnje da će ga Manćini vrlo brzo priključiti prvom timu.