Tevez starter protiv Arsenala?

• Autor: Filip Mitrović

• 05. april 2012.

• 00:50

Karloz Tevez veruje da je spreman da odigra 90 minuta na gostovanju "Građana" na "Emirjetsu".

Napadač Mančester Sitija Karlos Tevez nije počeo utakmicu kao starter još od septembra. Prema najavama, njegov zemljak Kun Aguero neće biti u kombinaciji za meč zbog alergijske reakcije na sprej, pa bi Tevez konačno mogao da zaigra od prvog minuta na gosotvanju "Tobdžijama" u Londonu.

Iako Tevez nije dugo bio u prvih 11, veoma često je unosio dosta živosti u igru ulaskom sa klupe. Njegova asistencija Nasriju donela je preokret protiv Čelzija (2:1), a takođe je bio veoma agilan i u remijima sa Stoukom (1:1) i Sanderlendom (3:3).

"Građani" imaju imperativ pobede na "Emirejtsu", ne bi li ostali u trci za titulu sa gradskim rivalom. Mančester Siti je definitivno u rezultatskoj krizi, a dodatno otežavajuća okolnost su priče koje Serhija Agurera sele u Real Madrid iduće sezone.

Vatru je raspirio i Dijego Maradona, izjavom da je njegovom zetu mesto u "Kraljevskom" klubu.