Terapija Zidan!

• 09. januar 2016.

• 22:21

Zinedin Zidan debitovao u velikom stilu na klupi kraljevskog kluba! Benzema načeo goste, a onda je počela Bejlova kanonada...

Utakmica koja je privukla najveću pažnju u okviru 19. kola španske Primere, bila je ona na ''Santjago Bernabeu'', gde je madridski Real, predvođen novim trenerom Zidanom, deklasirao ekipu La Korunje rezultatom 5-0.

Madriđani su vrlo brzo slomili otpor gostiju i već u 15. minutu Karim Benzema je doveo Real u vođstvo, svojim jubilarnim, 100. golom u Primeri za kraljevski klub, 150. u svim takmičenjima, a možete da ga vidite OVDE.

Ostatak meča protekao je u znaku Gareta Bejla. Velšanin je samo sedam minuta kasnije, na asistenciju Karvahala sa desne strane, duplirao prednost Reala i omogućio miran nastavak meča svom timu - 2:0.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Kristijano Ronaldo je sjajno probio po desnoj strani, a onda još bolje pronašao Bejla, koji sa nekih pertnnaestak metara pogađa donji levi ugao gola gostiju - 3:0.

Bejl je tako nadmašio svog novog trenera po broju postignutih golova u dresu Reala, a opširnije o tome čitajte OVDE.

Tu se Bejl nije zaustavio, pa je u 63. minutu, posle kornera Tonija Krosa sa desne strane, stigao i do svog het-trika, za vođstvo Madriđana od 4-0.

Do kraja, svi su očekivali da će se i Kristijano Ronaldo upisati u strelce, ali umesto njega, to je još jednom učinio Karim Benzema, u samom finišu, za konačnih 5-0!