Tek što je počelo da se priča o njegovom povratku u Zvezdu, Boaći danas dao gol engleskom premijerligašu!

sreda 11.07.2018.
15:05

Napadač iz Gane prekinuo golgeterski post, i to protiv ekipe iz Premijer lige!

crvenazvezdafk.com

Početkom ove nedelje počele su sve glasnije spekulacije da bi Ričmond Boaći mogao da se vrati u Crvenu zvezdu, posle samo šest meseci u kineskom Đangsuu.

Te glasine su postale još učestalije posle odlaska Aleksandra Pešića u Al Itihad, a imajući u vidu da Boaći u Kini za sada ne pruža partije po kojima ga pamtimo iz vremena dok je nosio dres Crvene zvezde.

U prethodnih šest zvaničnih mečeva se nije upisao u strelce, ali taj post je danas konačno prekinuo.

Đangsu, naime, danas igra prijateljsku utakmicu sa engleskim Sautemptonom i posle prvog poluvremena rezultat je 2:2.

Gabijadini je u 26. minutu doveo Sautepton u vođstvo, Žang Lingfeng je samo tri minuta kasnije izjednačio, a preokret Đangsuu doneo je upravo Ričmond Boaći, pogotkom u 35. minutu meča.

Ipak, do kraja poluvremena njegova ekipa nije uspela da zadrži vođstvo, Redmond je u 43. minutu izjednačio na 2:2.