Tadić neutešan, evo kako je reagovao posle poraza

četvrtak 09.05.2019.
10:56

Srbin slomljen nakon eliminacije u polufinalu Lige šampiona. Tvrdi da mu se ovako nešto nije desilo nikada u karijeri.

Epa/Olaf Kraak

Fudbaleri Ajaksa zaustavljeni su na korak od ostvarenja velikog sna. Sve se srušilo kao kula od karata za nešto više od pola sata, pa ne čudi što su igrači bili duboko razočarani nakon sinoćne utakmice.

Holandski predstavnik imao je tri gola prednosti u odnosu na Totenhem, ali je u drugom poluvremenu druge utakmice primio tri gola i ostao bez plasmana u finale zbog pravila gola u gostima.

Srpski internacionalac Dušan Tadić pojavio se u miks zoni posle utakmice vidno neutešan zbog teškog poraza koji je njegov tim pretrpeo.

"Ne postoje reči kojma bih mogao da opišem ovo. Tužno je, jako loše. Mislim da nismo zaslužili da nam se dogodi ovako nešto", rekao je Tadić.

Totenhem je u drugoj utakmici slavio sa 3:2 golovima Lukasa Moure, a poslednji je pao u četvrtom minutu nadoknade vremena.

"Kada imate osećaj da se zaslužili nešto, a ne dobijete to, onda ste uvek razočarani i ljuti", dodao je srpski reprezentativac.

Ajaks je tako posle osvojenog trofeja u holandskom kupu zaustavljen u polufinalu Lige šampiona, a do kraja sezone ostaje mu da se sa PSV-om bori za titulu u Holandiji.

5 Komentara

Dorotej
Thursday, 09.05.2019
16:43

Dušane, normalno da ste zaslužili. Dosta tih naših srpskih kukumavki i patetike. Utakmica se igra 90 minuta. Već krajem prvog poluvremena je bilo očiglednno da su vas stisli. Trener Ajaxa je totalo podbacio. Kada je ušao Ljorente, morao je da mu odmah zalepi Huntelara. Ovaj je dobio sve duele u vazduhu, lepo razigravao saigrače.

DEL PIEROO
12:49

Upitan da li je ikada u karijeri iskusio nešto slično Tadić je kratko odgovorio: "Nikada". IQ novinara je kao ovih iz zadruge

LFC 19-ta
12:23

Kad je postigao gol bilo je "Srbin vodi do finala". kad su ispali onda je "Tadic neutjesan". Upravo sportske.net su zasluzne sto ljudi koji bi htjeli bit informisani o sportu pola stvari ne znaju na vrijeme jer se i ne moze znati kad Jovic ili Tadic imaju 50% vijesti, Jokic takodje. Razumijem da se navija za svoje, i treba, ali ljudi ovdje ne znaju da postoje neki igraci koje sportske.net ne pomenuse nikad a kupice se za 100tine miliona i strasni su sportisti kao i nasi Tadic i Jokic itd. Jednostavno, iritantno je i za nas otvarati 10 vijesti za istog igraca, pogotovo kad su transferi u pitanju. Ne znam dal se ovo radi namjerom ili ne, dal se naplati to ili ne, svi znamo da od ovoga profitiraju menadzeri koji vedre i oblace fudbalom, i jos moram da vjerujem da je cista inspiracija novinara da mi servira vijesti o pomenutima po 10 puta na dan. Koliko god vi "znali sto treba da se servira", ove vijesti nemaju kvaliteta. Samo kvantitet.

Boran83
11:06

Iskreno Ajaks se povukao previse u poslednjih pola sata, nisu mogli da iznesu loptu, mozda nisu imali snage a mozda im je trener Den Hag rekao da se totalno povuku jer Totenhem nije igrao neki ubitacni presing pokupili sve neke odbitke. Zao mi je jer su izbacili Real i Juventus i da tako izgube u poslednjoj sekundi.

Ton4i
Friday, 10.05.2019
13:23

Ma imali su sanse u finisu,Hakim Zijeh cini mi se u oba nvrata,prvo malo pored stative,a nedugo zatim i stativu pogodio,kazna je bila da brutalnije ne moze-u zadnjoj sekundi !