Tadić neutešan, evo kako je reagovao posle poraza

• 09. maj 2019.

• 10:56

Srbin slomljen nakon eliminacije u polufinalu Lige šampiona. Tvrdi da mu se ovako nešto nije desilo nikada u karijeri.

Fudbaleri Ajaksa zaustavljeni su na korak od ostvarenja velikog sna. Sve se srušilo kao kula od karata za nešto više od pola sata, pa ne čudi što su igrači bili duboko razočarani nakon sinoćne utakmice.

Holandski predstavnik imao je tri gola prednosti u odnosu na Totenhem, ali je u drugom poluvremenu druge utakmice primio tri gola i ostao bez plasmana u finale zbog pravila gola u gostima.

Srpski internacionalac Dušan Tadić pojavio se u miks zoni posle utakmice vidno neutešan zbog teškog poraza koji je njegov tim pretrpeo.

"Ne postoje reči kojma bih mogao da opišem ovo. Tužno je, jako loše. Mislim da nismo zaslužili da nam se dogodi ovako nešto", rekao je Tadić.

Totenhem je u drugoj utakmici slavio sa 3:2 golovima Lukasa Moure, a poslednji je pao u četvrtom minutu nadoknade vremena.

"Kada imate osećaj da se zaslužili nešto, a ne dobijete to, onda ste uvek razočarani i ljuti", dodao je srpski reprezentativac.

Upitan da li je ikada u karijeri iskusio nešto slično Tadić je kratko odgovorio: "Nikada".

Ajaks je tako posle osvojenog trofeja u holandskom kupu zaustavljen u polufinalu Lige šampiona, a do kraja sezone ostaje mu da se sa PSV-om bori za titulu u Holandiji.