utorak 31.10.2017.
23:08

Mile Svilar je u centru pažnje danas u fudbalskom svetu.

EPA-EFE/NIGEL RODDIS

Mladi golman koji će uskoro steći pravo nastupa za reprezentaciju Srbije, Mile Svilar, uspeo je da pre par nedelja postane najmlađi golman u istoriji Lige šampiona svrgnuvši sa trona Ikera Kasiljasa.

Ipak, tu se nije završilo.

On je na toj utakmici branio sasvim solidno, ali je primio gol zbog svog neiskustva, Mančester junajted je pobedio sa 1:0.

Danas je dobio novu šansu u Ligi šampiona i to baš ponovo protiv Mančester junajteda.

Prvo je u 15. minutu postao najmlađi golman u istoriji Lige šampiona koji je odbranio penal, učinio je to kada je šutirao Marsijal, da bi postao u 45. minutu i najmlađi golman koji je postigao autogol u Ligi šampiona, desilo se to nakon udarca Nemanje Matića.

Nadamo se da ovo neće uticati na njega, pred njim je sjajna budućnost, u to nema sumnje.