''Sveci'' prokockali pobedu, gol nade za Okser

• 15. april 2012.

• 22:55

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 32. kola šampionata Francuske, Okser i Pari Sen Žermen su podelili bodove.

Iako su i jednima i drugima preko potrebna bila tri boda, fudbaleri Oksera i Pari Sen Žermena morali su da se zadovolje samo po jednim.

Meč je završen rezultatom 1:1, pa ''Sveci'' nisu uspeli da na pravi način iskoriste današnji poraz vodećeg Monpeljea i pridruže mu se na vrhu tabele.

Gosti, u čijim redovima je od prvog minuta nastupio i Milan Biševac, bili su bliži pobedi, jer im je Nene u 23. minutu doneo vođstvo.

Minimalnu prednost PSŽ je zadržao sve do 86. minuta, kada je Le Talek doneo izjednačenje Okseru i bod koji poslednjeplasiranoj ekipi na tabeli ne uvećava značajnije šanse u borbi za opstanak, na šest kola do kraja šampionata.

Posle ovakvog epiloga, Monpelje na čelu tabele ima 66 bodova, a PSŽ je drugi sa 64. Okser je i dalje poslednji sa 28 bodova, čak pet manje u odnosu na Brest, Kaen, Sošo i Ažaksjo, koji imaju po 33.