Svaka čast, Milijaše! Pogodio kao nekad Piksi u derbiju!

nedelja 08.02.2015.
19:53

Nenad Milijaš danas odigrao svoj oproštajni meč u dresu turske Manise, pošto karijeru nastavlja u Kini, kod Radomira Antića. Njegov tim je izgubio, ali je Milijaš postigao jedan od najlepših golova u karijeri!

manisaspor.org.tr

Ekipa Manise nalazi se u sve težoj situaciji po pitanju opstanka u drugoj ligi Turske, ali Nenadu Milijašu može da bude mirna savest pred odlazak u Kinu.

On je učinio sve što je do njega da klub ispliva iz opasne zone, a tako je bilo i danas u duelu sa Bolusporom.

Međutim, ni njegov majstorski pogodak nije pomogao Manisi da izbegne novi poraz - gosti su slavili sa 2:1.

Milijaš je u 35. minutu doveo Manisu u vođstvo, i to golom direktno iz kornera, što možete da vidite u priloženom snimku.

Prethodno je imao i jedan sjajno izveden ''slobodnjak'', kada je protivnički golman fenomenalno intervenisao.

Međutim, drugo poluvreme donelo je preokret ekipe Boluspora, u režiji Aleksandra Prijovića, Švajcarca srpskog porekla, koji je sa dva gola doneo bodove gostima.

Manisa je tako ostala na pretposlednjem mestu na tabeli sa samo 17 bodova iz 19 odigranih utakmica.

Naravno, kad vidimo ovakav gol, ne možemo a da se ne setimo i Piksijeve majstorije protiv Partizana, pre skoro tri decenije...