12:32

Šou Marija Gomeza sa Baj Arene zaslužuje par redaka.

Beta/AP Photo/Martin Meissner

Da su Kristijano Ronaldo ili Leo Mesi uradili ono što je "stari Vuk" juče u Leverkuzenu, uveliko bi gorelo na društvenim mrežama...

Bajer i Volfsburg su odigrali fenomenalan meč u 26. kolu Bundeslige, koji je završen rezultatom 3:3.

Zanimljivo, čak četiri gola su pala u poslednjih deset minut autakmice, tri od ta četiri postigao je Mario Gomez.

Pri vođstvu "Farmaceuta" od 2:0, "Supermario" u razmaku od samo sedam minuta uspeva da postigne het-trik i da preokrene rezultat u korist "Vukova".

Ipak, njegovo herojstvo je umanjio rezervista domaćeg tima Haverc, koji je minut pre kraja meča postigao gol koji je spasao "apotekare" poraza.