Sudija "izvukao" bod Atletiku u Malagi!

subota 11.04.2015.
19:50

Fenomenalan meč u Malagi danas, Atletiko je vodio, pa gubio, da bi na kraju sudijskom greškom došao do boda.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Malaga je danas debelo oštećena protiv Atletiko Madrida koji je na 15 minuta pred kraj meča uspeo da stigne do boda.

Gledali smo prelep meč koji je obilovao prilikama na obe strane, bili su idealni uslovi za igru što su igrači oba tima u potpunosti iskoristili i napravili tako veliki užitak nama koji smo posmatrali ovaj meč.

Počelo je neverovatnom greškom Karlosa Idrisa Kamenog koji je nakon auta sa leve strane Atletiko Madrida uspeo da ispusti loptu, a otpadak je čekao Antoan Grizman na samo metar od gola, pa mu nije bilo teško da pogodi za veliku radost gostujućih navijača i nerviranje domaćeg trenera.

Bio je ovo najmirniji deo meča, a onda u 37. minutu videli smo još jednu grešku kod gola.

Izveli su korner fudbaleri Malage, a na mestu je bio Fernando Tores koji šalje loptu u pogrešnu mrežu za 1:1, rezultat kojim se završilo prvo poluvreme.

Početak drugog dela igre je bio kakav se samo poželeti može, sevale su šanse na obe strane, Huanmi na jednoj, Koke i Tores dva puta na drugoj strani, ali promene rezultata nije bilo sve do 71. minuta.

Tada je Garsija Samjuel primio loptu, lobovao Oblaka i doneo Malagi vođstvo od 2:1.

Ipak, u 78. minutu Malaga je debelo oštećena, sudija nije video ofsajd u kome se našao Antoan Grizman koji je postigao drugi gol i doneo Atletiku izjednačenje.

Mogli su gosti i do sva tri boda, imali su više od igre do kraja meča, ali rezultat je ostao nepromenjen.