sreda 31.07.2019.
20:27

Vest Hem slavio u pripremnom susretu protiv berlinske Herte, Grujić igrao u drugom delu.

EPA-EFE/ANDY RAIN

Četa Manuela Pelegrinija slavila je sa 3:5 (2:2) protiv ekipe Herte u okviru priprema za nastupajuću sezonu.

Poveli su Nemci, strelac je bio Kopke u trećem minutu, da bi rezultat poravnao Fornals, samo osam minuta kasnije.

Ponovo je Herta stigla do prednosti, Selke je bio strelac u 21. minutu utakmice.

Ponovo su "Čekićari" ekspresno odgovorili, Manuel Lancini je poravnao rezultat.

Sa 2:2 se otišlo na poluvreme, a u nastavku je u redovima Herte šansu dobio i Marko Grujić.

Ponovo nemački sastav dolazi do prednosti, drugi gol je postigao Kopke.

Kao i u prvom poluvremenu, ekspresan odgovor Engleza, ovog puta strelac novajlija Sebastijan Aler.

Usledile su tri izmene u redovima Vest Hema, a na teren je ušao i Dianjana, koji je u 78. minutu postigao gol za preokret.

U 90. minutu Mičel Antonio otklanja sve dileme, postiže gol za 5:3 i pobedu "Čekićara".