Subotić na nosilima napustio teren!

• Autor: Vladimir Nestorović

• 09. novembar 2013.

• 17:36

Srpski fudbaler na utakmici svog kluba protiv Volfsburga morao je zbog povrede da izađe iz igre krajem prvog poluvremena.

Neven Subotić je doživeo povredu krajem prvog poluvremena, posle čega je Jirgen Klop umesto njega na teren poslao Grka Sokratisa.

Još uvek nemamo tačnu informaciju o težini povrede snažnog štopera, ali ćemo vas obavestiti čim saznamo.

Neven je do sada za Dortmund odigrao 158 utakmica i postigao 13 golova, dok je u reprezentaciji Srbije zabeležio 36 nastupa i upisao 2 gola.

Ekipa Dortmunda je nedugo po izlasku Subotića povela sa 1:0 golom koji je iz slobodnog udarca postigao Marko Rojs (gol možete videti OVDE), ali se Volfsburg vratio u meč i uspeo da preokrene rezultat u drugih 45 minuta.

Izveštaj sa ove i svih ostalih utakmica nemačke Bundes lige možete pogledati OVDE.