Suarezov šou u Viganu!

• 02. mart 2013.

• 20:24

Posle ''petarde'' protiv Svonsija, ''Redsi'' ostvarili još jedan ubedljiv trijumf u Premijer ligi. Sjajna partija Suareza za tri boda na gostovanju u Viganu.

Fudbaleri Liverpula igraju u sve boljoj formi u poslednje vreme. Ekipa Brendana Rodžersa je u meču 28. kola Premijer lige deklasirala domaći Vigan rezultatom 4:0, uz sjajnu partiju Luisa Suareza.

Trijumf gostiju sa ''Enfilda'' najavio je Dauning, vodećim golom već posle dva minuta igre, a do kraja meča u centru pažnje bio je sjajni Urugvajac.

U 18. minutu, posle još jedne asistencije Kutinja, Suarez postiže prvi od svoja tri pogotka na ovom meču, a sve dileme oko konačnog ishoda otklonio je u 34. minutu, za vođstvo gostiju od 3:0.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Suarez stiže do het-trika, ali srećom po domaći tim, napadač Liverpula se ovde zaustavio, pa je do kraja ostalo 4:0 za ''Redse''. Sve golove pogledajte OVDE