nedelja 01.10.2017.
18:44

Napadač Barselone svoju furstraciju iskalio na opremi.

EPA/MARTA PEREZ

Barselona je savladala Las Palmas u okviru sedmog kola španske Primere i nastavila pobedonosni niz u tom takmičenju.

Slavili su Katalonci pred praznim tribinama "Kamp Noua" sa 3:0, više o samom susretu OVDE.

Luis Suarez ponovo nije bio na očekivanom nivou, iako je imao nekoliko čistih prilika za gol nije se upisao u listu strelaca.

Najpre je u situaciji jedan na jedan sa golmanom "Kanarinaca" odlučio da padne, umesto da pokuša da zatrese protivničku mrežu, sudija ga je pročitao i dao mu žuti karton za simuliranje.

Imao je još nekoliko solidnih prilika, a najbolju je propustio u poslednjim minutima susreta, kada je izbio sam pred Čičazolu, ovoga puta je šutirao, ali je promašio čitav gol.

Bio je vidno isfurstriran zbog novog promašaja, pa je svoj bes iskalio tako što je poceopao sopstveni dres.

Kako je do kraja susreta ostalo par minuta, Urugvajac je skinuo dres i zaputio sa ka klupi, a kako je sve to izgledalo možete pogledati u nastavku.