• 03. novembar 2018.

• 22:36

Fantastična utakmica na "Valjekasu"!

Nakon pobeda protiv Sevilje i Real Madrida izgledalo je da Barselonu ne može niko zaustaviti i da će hitati ka tituli, a malo je falilo da se to desi danas.

Rajo Valjekano je umalo slavio protiv Barselone, 2:1 do 87. minuta, a onda je Barselona za par minuta postigla dva gola i odnela sva tri boda.

Gosti su došli do prednosti u 11. minutu meča, Luis Suarez je iskoristio dodavanje Albe sa leve strane i sa peterca je poslao loptu u mrežu za 0:1.

Izjednačenje je usledilo u 35. minutu kada je Pozo primio loptu na 25 metara od gola, uputio sjajan udarac, milimetarski precizan za 1:1.

Nije prošao ni minut kako je Alvaro Garsija ušao na teren umesto Oskara Treha, a već je postigao gol. Tekla je akcija po desnoj strani, lopta je došla do njega i uspeo je sa samo par metara da je ubaci u gol za 2:1.

Barselona je pokušavala da se vrati u meč, pokušavala, a na kraju je Osman Dembele u pravo vreme postigao gol u 87. minutu.