Stravična povreda napadača AZ Alkmara, nije za one sa slabim stomakom!

Nikad nije prijatno kada vidite ovako nešto...

az.nl
az.nl

Povrede su deo fudbalskie svakodnevice, ali ovakve se ne viđaju baš svaki dan i uvek želimo da je što manje ovakvih snimaka.

AZ je dočekao Fejnord u holandskom derbiju ovog kola, a u 31. minutu, u trenutku kada je domaćin vodio sa 1:0, njihov napadač je doživeo strašnu povredu.

Napadač Az-a je krenuo u napad, dobio je loptu po krilu, u duel mu je ušao Botegin, a Boardu je u punom trku pao na travu, ono što se na klipu vidi kada je njegova noga u pitanju je zaista zastrašujuće.

Az će definitivno neki duži vremenski period biti oslabljen. Johansen je u tom trenutku zamenio povređenog Boardu-a, a on je u prvih pet utakmica za Az na startu šampionata postigao tri gola i zabeležio dve asistencije, jedna asistencija je bila upravo na ovom meču protiv Fejnorda, kada je pronašao Gudmundsona u 5. minutu, koji je doneo prednost svom timu. Definitivno će mnogo nedostajati ovom timu.