subota 24.02.2018.
15:21

Ekipa Stouka je mogla da dođe i do sva tri boda.

EPA/PETER POWELL

Počelo je 28. kolo Premijer lige, a prvi meč dana igrali su Lester i Stouk. Utakmica je završena rezultatom 1:1, a reklo bi se da je Lester više zaslužio da pobedi danas jer su imali više šansi za postizanje gola.

Prvi gol videli smo u 43. minutu kada je Đerdan Đaćiri u svom stilu stigao do 20-ak metara od gola, opalio po lopti i poslao je u donji desni ugao za 0:1.

Lester je nakon tog gola napadao i napadao, ali nije uspevao da postigne gol, sve do 70. minuta kada je golman Stouka Batlend sam ubacio loptu u svoju mrežu nakon oštre lopte koju je ka golu poslao Albrajton.

Marez, Mekgajer i Ndidi na samom kraju utakmice su imali šanse da donesu Lesteru verovatno i zasluženu pobedu, ali se to nije desilo, ostalo je 1:1.

Stouk je došao do bitnog boda, 26. do sada u prvenstvu i predstoji mu grčevita borba za opstanak. Sa druge strane, Lester ima deset bodova više i sve je sigurniji kada se radi o opstanku.