22:15

Sve je rešeno na Kamp Nou...

Beta/ AP Photo/Manu Fernandez

Kakav način da se potvrdi plasman u četvrtfinale Lige šampiona!

Leo Mesi večeras ispisuje nove zlatne stranice u istoriji elitnog evropskog takmičenja. Fenomenalni Argentinac je u 63. minutu praktično rešio pitanje poslednjeg putnika među osam najboljih u Ligi šampiona, pošto je svojim drugim golom doneo Barsi ogromnih 3:0, posle 1:1 u prvom meču, u Londonu.

Ovo je Mesiju ujedno i jubilarni, 100. gol u Ligi šampiona, a postigao ga je na sličan način kao i u trećem minutu ove utakmice.

Opet je loptu poslao kroz noge Tibu Kurtoi, ovoga puta sa leve strane, pa će se golman ''Plavaca'' ove utakmice sećati kao pravog košmara.