subota 18.11.2017.
23:29

Kapiten Reala propustio je drugo poluvreme "Madrilenja" zbog povrede.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Derbi španske prestonice okončan je bez pobednika, Atletiko i Real su na "Vanda Metropolitanu" odigrali 0:0, više o samom susretu OVDE.

Pred kraj prvog dela igre, Serhio Ramos se našao u dobroj prilici, nakon centaršuta sa desne strane je u padu tukao glavom, promašio je gol, ali je tom prilikom zaradio i nezgodan udarac.

Levi bek Atletika Lukas Ernandez ga je u pokušaju da otkloni opasnost šutnuo u nos, odmah se pojavila i krv na nosu kapitena "kraljevskog" kluba.

Ramos je brzo podvrgnut tretmanu lekarskog osoblja, završio je poluvreme sa vatom u nosu, ali se odmah moglo primetiti da mu je nos veoma otečen.

Usledilo je pauza od 15 minuta, a Ramos se u nastavku nije vraćao na teren, zamenio ga je Načo.

Sada je ustanovljeno da je Ramos pretrpeo prelom nosa, pa nam ostaje samo da se zapitamo kako glavni arbitar nije dosudio jedanaestarac u korist Reala, kako je u startu bilo jasno da je kapiten Reala pretrpeo udarac u kaznenom prostoru Atletika.