Sterling promašio prazan gol s dva metra!

Autor: Boban Filipović
subota 03.02.2018.
15:10

Imamo promašaj sezone u Premijer ligi.

Rahim Sterlnig igra iznad svih očekivanja ove sezone, Pep Gvardiola je izvukao najbolje iz njega, hitronogi napadač se nadavao golova, ali se danas na 'Tarf Muru' propisno obrukao.

U 71. minut utakmice, neposredno pošto je Ederson fenomenalnom intervencijom sačuvao prednost 'građanima', Sterling je uspeo da promaši iz situacije iz koje je definitivno teže da se promaši.

Kevin De Brujne je odigrao maestralan pas u prazno na desni bok za Kajla Vokera, ovaj centrirao po zemlji, Sterling je bio sam kao guh u petercu i prebacio gol.

Pogledajte OVDE kako je to izgledalo.

I Gvardioli je ova Sterlingova blamaža bila previše, izveo ga je iz igre dva minuta kasnije.