Stari dobri PSŽ - Anže se vraća kući sa šest golova u mreži

petak 02.10.2020.
23:00

Fudbaleri Pari sen Žermena više nego ubedljivi na startu šestog kola.

EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Loše je PSŽ otvorio sezonu, ali izgleda da se vraćaju u dobro poznatu formu, slavili su na "Parku prinčeva" protiv Anžea sa 6:1 (2:0).

Poveli su u sedmom minutu, novajlija Alesandro Florenci je postigao sjajan pogodak.

Pola sata kasnije bilo je 2:0, Nejmar pogađa na asistenciju Mbapea i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Nakon samo dva minuta igre u nastavku lopta se nakon prodora Florencija odbija do Nejmara, koji lako trese mrežu rivala za 3:0.

Traore je u 52. minutu smanjio zaostatak Anžea, ali je samo pet minuta kasnije Julijan Draksler povisio na 4:1.

Nije se tu zaustavio PSŽ, Gej je postigao pogodak uz dosta sreće, lopta je zakačila jednog protivničkog igrača nakon njegovog pokušaja sa ivice kaznenog prostora i prevarila golmana gostiju.

Konačan rezultat u 84. minutu postavlja Mbape, na asistenciju Sarabije.

PSŽ je nakon dva uvodna poraza vezao četiri trijumfa i sada je drugi iza vodećeg Rena.