Stao Mitar, stao i Fulam, težak poraz, trener razočaran...

nedelja 03.11.2019.
12:04

Nisu ovo očekivali.

Beta/Nigel French/PA via AP

Fulam je juče u meču 15. kola engleskog Čempionšipa ubedljivo poražen na svom terenu od Hala sa 3:0 i ovo je druga uzastopna utakmica u kojoj Mitrović i drugovi nisu postigli nijedan gol.

Ali, za razliku od prethodnog meča sa Midlsbroom, kada su sa igračem manje u najvećem delu meča uspeli da osvoje bod (0:0), juče je Fulam doživeo težak udarac.

To se vidi i iz reči njihovog trenera Skota Parkera.

''Ovo je prvi put od početka ove sezone da sedim ovde razočaran'', rekao je na početku obraćanja novinarima posle meča.

''Nismo sada tamo gde je trebalo da budemo. Doživljavali smo i ranije poraze na svom terenu, ali danas smo bili nekako 'ravni''', istakao je Parker.

Istakao je da je Hal ekipa sa najboljim kontranapadima u ligi, kao i da je njegovu ekipu poremetio rano primljeni gol u devetom minutu meča.

Nalasio je da je Mitrović imao šansu za izjednačenje koju nije iskoristio, a u nastavku gosti su sa još dva gola rešili pitanje pobednika.

Posle ovog poraza, Fulam je na osmom mestu na tabeli sa 23 boda, a Hal se popeo na 11. poziciju sa bodom manje.